Jednak nie do 3 razy sztuka.

• autor: marciniakwdz, 2010-08-01 22:22

Iskra Sikorowo- TMS MIKRUS Szadłowice 2-4

Bramki dla Szadłowic zdobyli:

Paweł Stępień (2)

Mateusz Losik

Sławomir Jędrzejczak

Skład TMS MIKRUS:

Łukasz Gotowalski (bramkarz), Jerzy Stępień, Paweł Marciniak, Paweł Konwiński, Sebastian Trepkowski, Michał Czarkowski, Sławomir Jakubowski, Sławomir Jędrzejczak, Arkadiusz Stępień, Adam Łaszcz, Dawid Janiszewski, Dawid Laks, Mateusz Losik, Paweł Stępień

W niedzielne popołudnie o godzinie 15 w Sikorowie rozegraliśmy mecz sparingowy z miejscową Iskrą. Był to trzeci mecz rozgrywany z tym przeciwnikiem w tym roku. Wcześniej pokonywaliśmy drużynę z pod Inowrocławia 2 krotnie. Tym razem również gospodarzom nie udało się pokonać naszej ekipy. Sam mecz był bardzo słabym widowiskiem, rozgrywany był w strasznie wysokiej trawie która płatała często figle oraz linie boiska praktycznie nie były oznaczone.

autor: ~anonim 2010-08-02 11:52:28

avatar jesteście słabi i nie awansujecie

autor: ~#10 2010-08-02 16:28:20

avatar a kto tu mowi o awansie ??? człowieku wez sie zastanów zanim coś napiszesz.

autor: ~torres 2010-08-02 22:43:18

avatar Gratuluje Panowie zwycięstwa i oby tak dalej. Dla drużyny gospodarzy duży minus za słabą organizację placu gry! Miejmy nadzieję, że następnym razem będzie znacznie lepiej. Przy okazji Wielki szacun dla admina tej strony Pawła Marciniaka za wielkie ambicje i czas poświęcony tematyce piłki nożnej w Szadłowicach jak też miejscowemu klubowi. Oby tak dalej i prosimy o WIĘCEJ!!! DO BOJU "MIKRUS" !!!

autor: ~torres 2010-08-02 23:02:34

avatar ...chciałbym się jeszcze tylko odnieść do tematu wyboru herbu klubowego. Otóż skłaniałbym się do wersji 5 i 6. Osobiście bardzo mi się one podobają nie tylko ze względu na samą zaprojektowaną grafikę ale przede wszystkim z tego względu, iż obie posiadają w sobie nazwy miejscowości skąd wywodzi się klub.rnPowinniście być postrachem nie tylko na boisku ale też i w swoim logu!

autor: ~anonim 2010-08-02 23:04:13

avatar A jak w logu to i na mapie! I wtedy będą wszyscy wiedzieć "Kto wy i skąd wy".

autor: ~mug 2010-08-03 11:19:29

avatar Na początku pisaliście o awansie a teraz jednak nie bo macie za słaby zespół

autor: ~do mug 2010-08-03 15:16:09

avatar człowieku kto Ci to powiedział? Gdzie było napisane o awansie? ktoś z klubu? Na stronce na pewno nic takiego nie jest napisane no może gdzieś w komentarzu ktoś umieścił,ale co to kogo obchodzi. Zespół mamy w sam raz, ale każdy ma prawo do własnego zdania... pochwal się lepiej gdzie ty grasz, zamiast oceniać innych!

autor: ~do mug od torres 2010-08-03 18:11:44

avatar Zdecydowanie "ktoś" tu próbuje "podgrzać" atmosferę (mam na myśli autorów o kryptonimach anonim i mug). Drużyna z Szadłowic, zareaguje na te słowne przepychanki powyższych autorów inteligencją i mądrością i będzie życzyć drużynie(lub drużynom) owych autorów wszelkiego powodzenia w nadchodzącym sezonie piłkarskim.

autor: ~aha 2010-08-05 09:31:12

avatar tak czy siak gracie ludźmi których kart nie macie więc się nie podpalajcie bo przyjdzie sezon i tak jak gnojno nie będziecie mieli 11 do gry. a co do tabeli to niezłą fantazję macie. sami sobie wymyślają i chu hahahahaha

autor: ~do aha 2010-08-05 15:07:05

avatar jeśli coś ci się nie podoba to nie wchodź na tą stronę a poza tym skąd możesz wiedzieć czyje karty mamy a czyich nie?? O skład się chłopaszku nie martw bo na pewno niektóre drużyny będą nam zazdrościć takiej kadry! Weź popatrz na siebie bo krytykować każdy głupi potrafi:]

autor: marciniakwdz 2010-08-05 15:46:46

Profil marciniakwdz w Futbolowo Co do tabeli to jest ona potwierdzona bo właśnie dziś został na stronie kpzpn opublikowany terminarz naszej grupy, więc proszę o wstrzymanie się od tego typu komentarzy! po prostu jeśli dalej jakieś osoby będą szukały zaczepki będę te komentarze usuwał!

autor: ~GLUT 2010-08-07 14:59:07

avatar Wygraliśmy. Ale 95% zespołu było wczorajsze po zabawie.A co to będzie w optymalnej dyspozycji???????

autor: ~HAHA 2010-08-07 15:02:01

avatar ALE GLUT pamiętaj pojechaliśmy w 14. W lidze 10 po połówce