Twierdza zdobyta.

• autor: pulpet03, 2014-11-14 21:48

Noteć Inowrocław - Mikrus Szadłowice 0:1  (0:1)

Bramkę dla Mikrusa zdobył:

0:1 Bartłomiej Gotowalski (rzut karny, faulowany P.Stępień)

News w rozwinięciu, galeria już jest !

Mecz na szczycie na pewno nie zawiódł kibiców jak i działaczy .

Mikrus jechał do spadkowicza z a-klasy która nie przegrała 6 kolejnych spotkań . Czekał nas ciężki mecz .

Mikrus wyszedł bez Korola Kołpackiego w składzie. Zastąpił go Michał Morawski .

To Noteć jak się można było spodziewać przejęła inicjatywę . Klepała piłkę , klepała lecz nic z tego nie wychodziło . W 6 minucie sędzie podyktował słusznego karnego, faulowany był Paweł Stępień a bramkę strzelił nasz kapitan który rozegrał tego dnia kolejne świetne zawody mowa o Bartku Gotowalskim . Mikrus świetnie zorganizowany w defensywie na mało pozwalał drużynie gości . Wynik w 1 połowie mógł podwyższyć Damian Sypniewski lecz jego strzał instynktownie odbił bramkarz . Kolejną szansę na zdobycie gola miał Artur Dąbrowski lecz zabrakło szczęścia . W 1 połowie Noteć oddała jeden strzał Kamil Bochat strzelił precyzyjnie lecz kapitalną interwencja popisał się Jakub Morek . 2 połowa to ataki Noteci bardzo niecelne ponad lub obok bramki. Raz ratował gości słupek . Mikrus ograniczał się do gry defensywnej i kontry . Sędzia w 70 minucie wyrzucił z boiska piłkarza piłkarza Noteci za 2xżóte kartki . Podłamani gracze gospodarzy nie byli w stanie nic zrobić . Końcówka to dobre interwencje bramkarza z Inowrocławia . Najpierw świenir wybronił strzał Dąbka i Sypy . Potem Stępień uderzył świetnie lecz ten go wyczuł i znów Artur Dąbrowski uderzył w poprzeczkę .

Trzeba podkreślić, że Dariusz Semenowicz świetnie przygotował zespół pod ten mecz . Kapitalny mecz i 0 z tyłu to cieszy . Rundę jesienną kończymy na pozycji vice-lidera ze stratą 1 pkt do zespołu z Szarleja . Czekamy na wiosnę !!! MIRKUS !!!