9:0 Paweł Stępień (as. J.Tomczyk)

10:0 Damian Sypniewski (as. P.Stępień)

11:0 Artur Urbaniak (rzut wolny)

News w rozwinięciu i galeria tez uzupełniona !!

Mecz z Iskrą można nazwać w samych superlatywach . Prowadzeni pod wodzą Semenowicza wygrali kolejny mecz i urządzili sobie gradobicie ! Iskra przyjechała w 11 .

Mikrusowcy zagrali od początku spokojnie klepiąc czym zmuszali rywali do biegania . Wielkie strzelanie rozpoczął nie kto inny jak Paweł Stępień po fantastyczniej akcji, ale na końcowe podanie chwalony był Adam Kujawa . Mikrus cierpliwie dążył do kolejnego gola "król asyst" Dąbek posłał kapitalne podanie do Pulpeta a ten na 2 uderzył nie do obrony ! Tym razem mała wymiana to Paweł Stępień asystował przy golu Artura Dąbrowskiego . Mamy 3-0 i świetnie się zaczyna . Koniec 1 połowy to koncert w obronie i ataku  gdzie Bartek Gotowalski świetnie asekurowali bramkarza świetnie blokując strzały rywali . Na stronach dobrze zagrał Michał Morawski i Mańkowski . Na 4-0 uderzył Sypa po podaniu oczywiście Dąbka ! Na 5-0 sprytnym strzałem w polu karnym popisał się Paweł Stępień . Po 1 połowie świetne widowisko w Szadłowicach. Iskra ruszyła do odrabiania strat w sytuacji sam na sam świetnie nogą interweniował Morek . Na 6-0 przełamał się świetnym strzałem w krótki róg popisał się Michał Urbaniak, a 3 asystę zaliczył Dąbek . Po bramce szybko Mikrus rozklepał obrońców w polu karnym i bramkę na 7-0 strzelił Sypniewski , na zmiany przyszedł czas ... i tu właśnie na prawej obronie szarpnął Julek Tomczyk który dobrał na głowę Sypniewskiego i mamy nokaut, a kibice czekają na więcej . 9 bramka pada identycznie , tylko strzelcem został Paweł Stępień . na 10-0 strzeliła 2 z ataku Stępień podał do Sypniewskiego a ten spokojnie pokonał bramkarza . W ostatniej minucie z rzutu wolnego świetnie strzelił Artur Urbaniak .

ŚWIETNY SPEKTAKL W SZADŁOWICACH ! Z MECZU NA MECZ ROŚNIE SIŁA I WIARA W SUKCES !!!
BRAWO MIKRUS BRAWO !!! TWIERDA NIEZDOBYTA I OBY TAK DO KOŃCA SEZONU !!!!