1:0 Damian Sypniewski (bezpośrednio z rzutu rożnego)

4:0 Bartłomiej Gotowalski (rzut karny, faulowany P.Stępień)

6:0 Bartłomiej Gotowalski (rzut karny, faulowany P.Stępień)

7:1 Paweł Stępień (as. A.Dąbrowski)

8:1 Paweł Stępień (as. A.Urbaniak)

8:2 KUJAWIAK

News i zdjęcia w galerii !

Mecz hitowy . Grał vice-lider z 3 drużyną z tabeli . Dużo kibiców dobra pogoda było wszystko by przeżyć piękne chwile i przyjemne dla oka granie na poziomie b-klasy .

Twierdza Szadłowice okazała się nie do przejścia dla zespołu Kujawiaka . Już w 5 minucie bramkę z rzutu rożnego zdobył Damian Sypniewski . Goście szybko chcieli wyrównać,grali agresywnie i twardo a zarazem mądrze szukali się na boisku . Było bardzo nerwowo po strzale gości z Sukowych na szczęście dobrze interweniował nasz bramkarz . 10 minuta strzał z ok 35-40 metrów Michała Morawskiego piłka świetnie nabrała szybkości i po palcach prześlizgnęła się do bramki 2-0 . Kujawiak atakował, lecz to Mikrus strzelał , fantastycznym miękkim podaniem popisał się Adam Kujawa który obsłużył Pawła Stępnia a ten nie pomylił się strzelając na 3-0 ! Bramka na 4-0 to świetne zagranie Dąbka do Pulpeta a ten był faulowany i sędzia wskazał na wapno . Bramkę strzelił niezawodny dziś Bartłomiej Gotowalski . W ostatnich minutach Sukowy miał okazję strzelić bramkę ale w sytuacji sam na sam górą Morek ! Po przerwie Michał Urbaniak obsłużył podaniem Pawła Stępnia a ten strzelił nie do obrony mamy 5-0 . Goście byli bezradni . Kolejna fantastyczna akcja Mikrusa Paweł Stępień mija bramkarza gości i jest faulowany . Czerwień dla golkipera gości a Gustaw nie pomylił się po raz 2 strzelając pewnie z rzutu karnego . Kujawiak odpowiedział bramką po błędzie naszego bramkarza i było 6-1 . Bramki padały jak na zawołanie nasz rozgrywający Artur Dąbrowski podał do Stępnia a ten na 7-1 strzelił w samo okienko !! Końcówka meczu to akcje z obu stron najpierw Kujawiak nie mógł pokonać naszego bramkarza który 2 razy świetnie interweniował raz z główki i 2 strzał wybijając piłkę z linii bramkowej . To przełożyło się na kolejną akcję Mikrusa, klepka, klepka Artur Urbaniak zagrywa do Pulpeta a ten strzela na 8-1 i zdobywa 4 bramkę dla Mikrusa ! W ostatniej akcji meczu Sukowy po rykoszecie ustatlili wynik spotkania 8-2 .

Przyszło Mikrusowi zagrać z naprawdę dobrą drużyną  . Wynik to jedno, gra to druga . Świetny mecz rozegrali nasi piłkarze, brawa dla kibiców za liczny doping i gromkie brawa .