Kujawy Kozy - Mikrus Szadłowice   0:4   (0:2)

0:2 Artur Dąbrowski  (as. J.Tomczyk)

0:3 samobójcza

0:4 Bartłomiej Gotowalski (as. D.Mańkowski)

News i zdjęcia w galerii. Zapraszamy również na fanpage na facebook'a !

Mecz z Kozami to zawsze jest walka, ambicja i zaangażowanie obydwu drużyn . Mecz odbył się w Piotrkowie na świetnej murawie przy dobrej pogodzie i wczesnej godzinie .

Mikrus zaczął spokojnie klepiąc piłkę . Pod wodzą Semenowicza Mikrus się rozkręca co było widać w dniu dzisiejszym Mikrus oddał strzał jako pierwszy lecz dobrze interweniował bramkarz gospodarzy. Kozy odpowiedziały uderzeniem Grzelaka lecz czujny w bramce był Jakub Morek .  Mikrus wyprowadził zabójczą kontrę na lewej stronie piłkę w pole karne wrzucił Artur Urbaniak a tam w polu karnym świetnie odnalazł się Damian Sypniewski . Mamy 1-0 dla gości ! Długo nie trzeba było czekać na 2-0 uderzył Artur Dąbrowski nie dając szans bramkarzowi . Piękny prezent Artur sobie zrobił w 50 meczu . Kujawy miały swoje szanse, szczęście sprzyjało Mikrusowi który bronił się, gotowało się pod bramką w sytuacji sam na sam interweniował nasz bramkarz. Potem Kozy znów zaatakowały i znów nogą interweniuje bramkarz na szczęście dziś Mikrus miał świetnego Bartłomieja Gotowalskiego, który rządził i dzielił w obronie . Jak przystało na kapitana dał lekcję jak grać na ambicji i zaangażowaniu . Michał Morawski na lewej stronie był nieomylny , obrona grała koncert popełniając mało błędów . W pierwszej połowie drużyna z Szadłowic stworzyła sobie jeszcze kilka okazji lecz strzały były niecelne lub bronił bramkarz . Druga połowa to strzał w słupek Kóz po czym gospodarze stracili bramkę na 3-0 . Świetnie w środku grał Adam Kujawa,który szarpał grę do przodu . Z przodu dobrze zagrał Sławomir Jakubowski . Po kolejnej świetnej wrzutce, tym razem D.Mańkowski z rzutu rożnego dograł na głowę Gustawa i mamy 4-0 ! Świetne wukończenie, gra naszego zespołu wyglądała świetnie . Mikrus dowiózł wynik do końca .

Jedziemy dalej kolejne 3 pkt i liga robi się naprawdę ciekawa !!