Bramki zdobywali :

1-1 M.Urbaniak (as.J.Tomczyk)

2-1 A.Urbaniak  (as. A.Dąbrowski)

News w rozwinięciu.

Mecz przyciągnął sporo kibiców mimo iż pogoda nie dopisała za bardzo . Przestało padać . i o 16 zaczął się mecz z liderem B-klasy Tarantem Wójcin .

Od początku to Mikrus atakował i stwarzał sobie okazje . Widać było postępy w grze, klilka naprawdę ładnych akcji. Zawodnicy prowadzeni przez Dariusza Semenowicza chcieli szybko strzelić bramkę, już na początku spotkania bramkę mógł strzelić "Szplin" po dograniu Artura Urbaniaka niestety nie trafił w piłkę podobnie jak Paweł Stępień akcje później. Niestety to rywale objęli prowadzenie . Po faulu Julka zawodnik z 17 m uderzył w samo okienko naszej bramki . Przegrywamy 1-0 . Wyszliśmy z kryzysu tuż przed przerwą Po ładnej kontrze Mikrus wyrównał za sprawą dobrze dysponowanego M.Urbaniaka . Po przerwie oba zespoły grały ostro nie odstawiając nogi w zasadzie w 1 połowie również, posypały się kartki . To co wyprawiał sędzia to naprawdę szok . Pokazał 3 czerwone kartki gościom nie nam oceniać czy słusznie czy nie . Na pewno popsuł widowisko i obiektywnie za dużo tych kartek w stronę gości . No cóż ... takich ludzi mamy w zawiązku i nie mamy wpływy na to . Nazwiska tego Pana nie podamy . Wracając do samego meczu to Wójcin miał 2 sytuacje raz po strzale głową bronił nasz bramkarz, również z ostrego kąta nie dał się zaskoczyć . Złota minuta w końcu przyszła za sprawą ' Łełka ' z dośrodkowania wyszedł strzał z prawej strony piłka mocno uderzona trafiła w nogę obrońcy i przelobowała bramkarza . 2-1 !! Do końca wynik nie uległ zmianie . Mikrus zdobywa kolejne 3 pkt i pnie się w ligowej tabeli.

Za tydzień kolejny wyjazd do Kruszy . Kibiców zapraszamy !