Fregata Polanowice - Mikrus Szadłowice 5:1  (3:0)

Bramkę dla Mikrusa zdobył

4:1 Michał Urbaniak (as. D.Sypniewski)

News klikać więcej .

Wyjazd w nieznane dla zespołu . Tego dnia jedziemy w ekipie 13 osób . O Fregacie wiedzieliśmy, że bardzo długo grała w A-klasie .

Rozpoczął się mecz . Wychodzimy innym składem niż z Orłowem . Nie było Julka Tomczyka, Krzysia Gotowalskiego . Koszmarny początek spotkania minęło 40s i 1-0 dla Fregaty w krótki róg po dobrym dośrodkowaniu gospodarzy piłka minęła M.Morawskiego i napastnik zrobił to co do niego należało . W 8 minucie to błąd gonił błąd, przy rożnym minął się nasz bramkarz piłka uderzona w poprzeczkę odbija się tak nieszczęśliwie, że spada na głowę napastnika Fregaty i mamy 2-0 ... Gorzej być chyba nie mogło ...Niestety błędy w kryciu świetnie rozegrana piłka do boku wrzuta do napastnika , który pakuje na 3-0 i po 15 minutach jest już po meczu ... Z gry naprawdę Mikrus nie wyglądał źle chłopacy starali się, lecz zabrakło szczęścia, dodać mozna iż bramkarz z Polanowic był dobrze dysponowany . Do przerwy nic się nie zmieniło . Zawodnicy motywowali się, było mówione jak mamy zagrać. Już na początku 2 połowy koszmarny błąd M.Morawskiego który podaje do napastnika, a ten na 4-0 umieszcza w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem .... Sędzia tych zawodów zaczął kartkować na potęgę zawodnicy z Polanowic przy wyniku 4-0 zaczęli grać ostro, podburzani przez swoich kibiców . Czerwona kartka dla gracza z Fregaty , uwierzyliśmy że można coś zdziałać . Sypniewski znakomicie zagrał na wchodzącego M.Urbaniaka a ten z pierwszej piłki uderzył znów w samo okienko . 1-4 i Mikrus rusza do ataków .. Za długo graliśmy w środku pola, za mało podań prostopadłych .. Siadło tempo spotkania, uśpiona obrona drużyny z Szadłowic daje sobie wbić 5 gola tuż przed ostatnim gwizdkiem  ...

Nikt chyba nie chce pamiętać tego spotkania, trzeba wyciągnąć wnioski . Miejmy nadzieje, że nowy trener Mikrusa uporządkuje grę i będzie to szło ku dobremu . Liga jest długa i wszystko się może wydarzyć . Gramy dalej już w niedzielę mecz z Leszczami na który zapraszamy ! Godzina 16 !