Mikrus Szadłowice - Orłowianka Orłowo  6:2 (2:0)

1:0 Bartłomiej Gotowalski (rzut karny, faulowany D.Sypniewski)

3:1 Artur Dąbrowski (głową, as. D.Sypniewski)

3:2 Łukasz Lewandowski

4:2 Paweł Stępień (as. J.Tomczyk)

5:2 Michał Urbaniak (as. P.Stępień)

6:2 Artur Dąbrowski (głową, as. D.Sypniewski)

Mikrus znakomicie zaczął 1 spotkanie ligowe z naszymi kolegami z Orłowa . Już w 2 minucie karnego wykorzystał popularny " Gustaw " . Gospodarze prowadzili 1-0 tak jak sobie zaplanowaliśmy . Warto dodać, że miejsce Jerzego Stępnia zajął właśnie Bartek . Dobrze wyglądała współpraca z Karolem Kołpackim . Mecz toczony był w dobrym tempie . Kilka niegroźnych strzałów Orłowianki, kilka akcji Mikrusa dobrych aczkolwiek brakowało dobrego wykończenia. Pod koniec pierwszej połowy strzelił Damian Sypniewski mijając bramkarza Orłowa i strzelając gola do szatni 2-0. Trzeba było strzelić, bo Orłowo jak zawsze jest groźne . To uspokoiło drużynę z Szadłowic . Rozpoczęła się druga połowa i tam w polu karnym faulowany był gracz gości, sędzia pokazuje na wapno . Były gracz Mikrusa strzela mocno pod poprzeczkę i jest 1-2 .. Znakomita była odpowiedź Mikrusówców z rzutu rożnego kapitalnie wrzucił D.Sypniewski a tam Artur Dąbrowski strzelił na 3-1, mecz nabrał tempa akcja z jednego pola karnego w drugie . Rzut rożny dla gości M.Urbaniak wybija tak nieszczęśliwie, że piłka spada na nogę Ł.Lewandowskiego a ten strzela piękną bramkę jest 2-3, można powiedzieć pękł worek z bramkami znów szybka odpowiedź świetna asysta Julka Tomczyka i Paweł Stępień strzela na 4-2, nie upłynęło zbyt dużo fantastycznym strzałem z ok.35 metrów popisał się popularny " Szplin " strzelając w samo okienko !!! Zespołowi z Orłowa ta bramka podcięła skrzydła stać ich było tylko na 1 strzał, któy obronił nasz bramkarz . W końcówce znów duet Sypniewski- Dąbrowski i mamy 6-2 . Świetny start . Oby tak dalej ! brawa dla oby ekip za dobre widowisko .