Aktualności

Relacja meczu z Iskrą + zdjęcia w galerii

• autor: slawek0999, 2014-05-18 22:19

Relacja po wejściu !!!!

Mikrus Szadłowice rozegrał dziś mecz z ostatnia drużyną ligi,czyli Iskrą Sikorowo. Do meczu weszliśmy bardzo źle tracąc już na początku spotkania bramkę na 1-0, piłka przeszła naszych stoperów a napastnik Iskry strzelił obok wychodzącego z bramki naszego golkipera . Mecz toczył się głównie w środku, kiedy to Mikrus zdobył przewagę tylko optyczną, kopanina w środku pola kilka akcji na nic się zdały. Na strzał z dystansu zdecydował się Bartłomiej Gotowalski i słusznie, bo piłka trafiła w słupek a tam w świetniej sytuacji znalazł się Paweł Stępień i strzelił na 1-1 ! Damian Sypniewski miał jeszcze okazję na strzelenia gola,lecz dźgnął piłkę za lekko i dobrą paradą popisał się bramkarz gospodarzy. Bramka była gościom potrzebna i to bardzo. W pierwszej połowie nic już się nie wydarzyło . W 2 połowie drużyna z Szadłowic ruszyła zdecydowanie do ataku tam nasz napastnik Damian Sypniewski został faulowany w polu karnym przez bramkarza Iskry i jedenastkę pewnie strzelił Artur Dąbrowski . 2-1 dla Mikrusa wychodzimy na prowadzenie, świetnie stwarzamy sobie akcje, bardzo aktywny na prawym skrzydle był Michał Urbaniak raz za razem był faulowany, rzuty wolne rożne, mieliśmy po prostu pecha Michał Morawski trafił w poprzeczkę, albo strzały padały łupem bramkarza. 3 bramka dla przyjezdnych wisiała w powietrzu mocny wykop bramkarza Jakuba Morka tam do piłki zdążył Sypa i obsłużył Pulpeta, który strzelił na 3-1.Kolejna akcja i kolejny gol dla Mikrusa tym razem podawał Gustaw,a bramkę na 4-1 strzelił Sypniewski. Wprowadzony w 2 połowie Julian Tomczyk dał dobrą zmianę szarpnął prawą stroną uderzył na bramkę, tam bramkarz ją wypuścił i 20 bramkę w sezonie strzelił nie kto inny jak Paweł Stępień. Pod koniec meczu Julek zdecydował się na strzał z dystansu po podaniu Bartka Gotowalskiego i słusznie był to strzał nie do obrony, była to 1 bramka Tomczyka w tym sezonie !!

Kibiców : ok. 30

Dobry mecz gości, wygrali zgodnie z planem, po meczu kapitan z Szadłowic mówił że to jeszcze nie to .

Należy pogratulować chłopakom za zwycięstwo i wspierać ich do końca sezonu !!!!!