Aktualności

Kolejny remis

• autor: slawek0999, 2012-09-10 11:23

MIKRUS Szadłowice - ZNICZ Rojewo  2:2 (2:0)

W niedzielne popołudnie zespół MIKRUSA w 3-iej kolejce zmierzył się na własnym boisku z drużyną ZNICZA Rojewo.Spotkanie  lepiej zaczęli goście którzy w pierwszych minutach stworzyli dwie groźne sytuacje.Lecz po kilku minutach nasz zespół przeją inicjatywę. Pierwsza bramka wpadła w 28 minucie meczu po pięknym strzale z 17 metra Piotrek Lewandowski pokonał bramkarza gości. W  37 minucie praz kolejny piłka ląduje w bramce gości po strzale kolankiem Piotra Lewandowskiego .Po pierwszej połowie prowadziliśmy  2:0. Druga połowę zaczęliśmy słabo co w  51 minucie straciliśmy bramkę i było 2:1. Po straconej bramce MIKRUS stworzył kilka sytuacji których nie wykorzystaliśmy. W 66 minucie straciliśmy ponownie gola i było 2:2. Od tej pory mecz zrobił się ostry  obie drużyny nie odpuszczały tworząc świetne widowisko. Po meczu zostaje wielki niedosyt . Wszystkim zawodnikom należą się brawa za walkę.

Skład MIKRUSA- Arek Stępień,Jerzy Stępień,Artur Dąbrowski,Krzysztof Gotowalski,Damian Mańkowski(55min-Krzysztof Rutkowski),Adam Łaszcz,Bartek Gotowalski, Julek Tomczyk(71min-Sławek Jakubowski),Artur Urbaniak(68min-Leszek Matyjasik),Piotr Lewandowski,Paweł Nawara(78min-Michał Tomczyk)