Wyjazd po kolejne 3 pkt

• autor: marciniakwdz, 2011-10-20 19:49

.

W najbliższą niedzielę naszą drużynę czeka daleki wyjazd do Leszcz na mecz z miejscową Unią. Patrząc na statystyki wydaje się, że pojedynek ten ma tylko jednego faworyta, którym jest Mikrus. Jednak ten mecz wydaje się łatwy tylko z pozoru. Drużyna Unii z sezonu na sezon robi duże postępy i ma w swoich szeregach sporo młodych zawodników. Obecnie Unia zajmuje w tabeli 7 miejsce co w porównaniu z poczynaniami tej drużyny z zeszłego sezonu to olbrzymi krok w przód. Na pewno jest to drużyna, która jest w stanie zagrać dobry mecz o czym przekonaliśmy się chociażby w poprzednim sezonie gdzie z Leszcz wywieźliśmy wymęczone 3 pkt strzelając zwycięską bramkę w samej końcówce spotkania. W tym sezonie Unia również pokazała się z bardzo dobrej strony wywożąc między innymi 3 pkt z Wójcina i remis z trudnego terenu w Orłowie. Na pewno Unia jest to drużyna nieobliczalna, która potrafi zagrać i bardzo dobrze i bardzo słabo, ale szczerze wierzymy, że Mikrus zagra w niedzielę bardzo dobrze i tym razem pokona rywala zdecydowanie oraz obędziemy się bez zbędnych nerwów w końcówce.

autor: ~przemysław stefański 2011-10-23 18:05:44

avatar brawo, brawo, brawo!!!!!!!! wynik rewelacyjny, chyba najlepszy wynik z dotychczasowch.

autor: ~anonim 2011-10-23 22:37:56

avatar pulpet po raz kolejny najlepszy na boisku. strzelał i asystował. napastnik kompletny.

autor: ~Anonim 2011-10-24 20:02:19

avatar Macie tez bardzo dobrych srotkowych Tomczyk znow pokazal sie zdobrej strony jak i w obronie tak i w dogrywaniu pilek napastnikom

autor: ~kibic 2011-10-24 20:07:52

avatar Sypniwski i Kubiak tez pokazali klase pozdrowienia dla calej druzyny