ŚRODA 18:30 orlik toruńska
PIĄTEK 19-20:30 hala
Gimnazjum
Kolejka: 1 w dniach 27-08-2011/28-08-2011
1Kolorowi Krusza Zamkowa- Kujawiak Sukowy__-__
2MIKRUS SZADŁOWICE- Iskra Sikorowo__-__
3Victoria Gnojno- Zjednoczeni Szarlej__-__
4Gopło Kościeszki- Arkadia Jaksice__-__
5Tarant Wójcin- Unia Leszcze__-__
6Równe Szanse Suchatówka- Orłowianka Orłowo__-__
Kolejka: 2 w dniach 03-09-2011/04-09-2011
7Kujawiak Sukowy- Orłowianka Orłowo__-__
8UNIA LESZCZE- Równe Szanse SUCHATÓWKA__-__
9Arkadia Jaksice- TARANT WÓJCIN__-__
10Zjednoczeni Szarlej- Gopło Kościeszki__-__
11Iskra Sikorowo- Victoria Gnojno__-__
12Kolorowi Krusza Zamkowa- MIKRUS SZADŁOWICE__-__
Kolejka: 3 w dniach 10/11-09-2011
13MIKRUS SZADŁOWICE- Kujawiak Sukowy__-__
14Victoria Gnojno- Kolorowi Krusza Zamkowa__-__
15Gopło Kościeszki- Iskra Sikorowo__-__
16TARANT WÓJCIN- Zjednoczeni Szarlej__-__
17RÓWNE SZANSE SUCHATÓWKA- Arkadia Jaksice__-__
18Orłowianka Orłowo- UNIA LESZCZE__-__
Kolejka: 4 w dniach 17-09-2011/18-09-2011
19Kujawiak Sukowy- UNIA LESZCZE__-__
20Arkadia Jaksice- Orłowianka Orłowo__-__
21Zjednoczeni Szarlej- Równe Szanse SUCHATÓWKA__-__
22Iskra Sikorowo- TARANT WÓJCIN__-__
23Kolorowi Krusza Zamkowa- Gopło Kościeszki__-__
24MIKRUS SZADŁOWICE- Victoria Gnojno__-__
Kolejka: 5 w dniach 24-09-2011/25-09-2011
25Victoria Gnojno- Kujawiak Sukowy__-__
26Gopło Kościeszki- MIKRUS SZADŁOWICE__-__
27TARANT WÓJCIN- Kolorowi Krusza Zamkowa__-__
28RÓWNE SZANSE SUCHATÓWKA- Iskra Sikorowo__-__
29Orłowianka Orłowo- Zjednoczeni Szarlej__-__
30UNIA LESZCZE- Arkadia Jaksice__-__
Kolejka: 6 w dniach 01-10-2011/02-10-2011
31Kujawiak Sukowy- Arkadia Jaksice__-__
32Zjednoczeni Szarlej- UNIA LESZCZE__-__
33Iskra Sikorowo- Orłowianka Orłowo__-__
34Kolorowi Krusza Zamkowa- Równe Szanse SUCHATÓWKA__-__
35MIKRUS SZADŁOWICE- TARANT WÓJCIN__-__
36Victoria Gnojno- Gopło Kościeszki__-__
Kolejka: 7 w dniach 08-10-2011/09-10-2011
37Gopło Kościeszki- Kujawiak Sukowy__-__
38TARANT WÓJCIN- Victoria Gnojno__-__
39RÓWNE SZANSE SUCHATÓWKA- MIKRUS SZADŁOWICE__-__
40Orłowianka Orłowo- Kolorowi Krusza Zamkowa__-__
41UNIA LESZCZE- Iskra Sikorowo__-__
42Arkadia Jaksice- Zjednoczeni Szarlej__-__
Kolejka: 8 w dniach 15-10-2011/16-10-2011
43Kujawiak Sukowy- Zjednoczeni Szarlej__-__
44Iskra Sikorowo- Arkadia Jaksice__-__
45Kolorowi Krusza Zamkowa- UNIA LESZCZE__-__
46MIKRUS SZADŁOWICE- Orłowianka Orłowo__-__
47Victoria Gnojno- Równe Szanse SUCHATÓWKA__-__
48Gopło Kościeszki- TARANT WÓJCIN__-__
Kolejka: 9 w dniach 22-10-2011/23-10-2011
49TARANT WÓJCIN- Kujawiak Sukowy__-__
50RÓWNE SZANSE SUCHATÓWKA- Gopło Kościeszki__-__
51Orłowianka Orłowo- Victoria Gnojno__-__
52UNIA LESZCZE- MIKRUS SZADŁOWICE__-__
53Arkadia Jaksice- Kolorowi Krusza Zamkowa__-__
54Zjednoczeni Szarlej- Iskra Sikorowo__-__
Kolejka: 10 w dniach 29-10-2011/30-10-2011
55Kujawiak Sukowy- Iskra Sikorowo__-__
56Kolorowi Krusza Zamkowa- Zjednoczeni Szarlej__-__
57MIKRUS SZADŁOWICE- Arkadia Jaksice__-__
58Victoria Gnojno- UNIA LESZCZE__-__
59Gopło Kościeszki- Orłowianka Orłowo__-__
60TARANT WÓJCIN- Równe Szanse SUCHATÓWKA__-__
Kolejka: 11 w dniach 05-11-2011/06-11-2011
61RÓWNE SZANSE SUCHATÓWKA- Kujawiak Sukowy__-__
62Orłowianka Orłowo- TARANT WÓJCIN__-__
63UNIA LESZCZE- Gopło Kościeszki__-__
64Arkadia Jaksice- Victoria Gnojno__-__
65Zjednoczeni Szarlej- MIKRUS SZADŁOWICE__-__
66Iskra Sikorowo- Kolorowi Krusza Zamkowa__-__
źródło:http://kpzpn.pl
A-klasa » Bydgoszcz II |
Najbliższa kolejka 1 |
Wszystkie pytania można kierować na mail klubowy:
tms2010@wp.pl
dzisiaj: 27, wczoraj: 53
ogółem: 1 323 203
statystyki szczegółowe